Teknik Beko servisi hizmetini; siz değerli Ataevler sakinleri için ayağınıza getirdik. Konusunda uzman teknik ekibimizle tamir, bakım, onarım ve kurulum için gerekli olan her türlü yardımı sağlamaktayız. 7/24 hizmet sunduğumuz Ataevler Beko servisi ile sizlere daima yakınız. Bizleri servis telefon numaralarımızdan arayabilir ve internet üzerinde yer alan web sayfamızdan mail atarak ulaşabilirsiniz.

Beko marka ürünler ile ilgili yaşamış olduğunuz her türlü teknik sorun için bilgi alabilir; gerekli olduğu durumlarda hizmetimizi talep edebilirsiniz. Kaliteli ürünleri olan Beko markasının her türlü elektrikli ürünleri dikkat edilmesi gereken bir tekniğe sahiptir. Bu konuda teknik servis ekibimiz profesyonel ve deneyimli bir teknik servis hizmeti ile hareket eder. Vermiş olduğumuz hizmetin ne kadar kaliteli ve güvenli olduğunu anlamanız için bir yıl süresince sizlere tamir garantisi vermekteyiz. Kaliteli ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla her türlü Beko beyaz eşya, elektrikli eşya, küçük ev aletleri, klima, kombi gibi daha birçok cihazınız için her türlü bakım, tamir hizmetini gerçekleştirmek üzere sizlere %100 müşteri memnuniyeti sözü veriyoruz. Evinizde servis hizmeti sunduğumuz teknik servis hizmetimiz ancak gerekli durumlarda yedek parça değişimi uygulamaktadır. Böyle bir durum oluştuğunda sizlere bilgi veren teknik servis ekibimiz sizlerin onayı ile parça değişimi yapmaktadır. Bunun yanı sıra bazı durumlarda geniş kapsamlı tamir gerektiren Beko ürünleriniz işyerimize getirilerek detaylı bir şekilde tamir edilmektedir.

Beko beyaz eşya, kombi, klima ve diğer elektrikli ev aletleri ile ilgili en basit arızada dahi mutlaka Ataevler Beko servisi olarak bizi aramanız ve zamanında sorun küçükken çözümünü istemeniz menfaatiniz icabıdır. Çünkü basit bir arıza diyerek önemsemediğiniz takdirde ürünlerinizi kaybetme ihtimali yaşayabilir ve ayrıca daha yüksek maliyetlerle de parça değişimine maruz bırakabilirsiniz.

Ataevler Beko servisi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve uygun fiyata tüm Beko ürünleriniz ile ilgili tamir ve bakım hizmetini yapmak üzere hareket etmekteyiz. Özellikle Bursa ve çevresinde kireçli olan şebeke suları çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalarda sık sorun yaşamaya neden olabilmektedir. Makinenizde su akıtma kötü yıkama gibi durumlar olduğunda servisimize başvurabilirsiniz.