Bir dünya markası olan Beko ürünlerinin daha kaliteli kullanılması için mutlaka kurulum aşamasında servis uygulamasını teknik servis hizmeti olarak almak önem taşımaktadır. Dünya markası olan Beko ürünlerini tercih eden Beşevler sakinleri için yerinde ve kaliteli bir servis hizmeti anlayışı sunmaktayız. Beşevler Beko servisinin belli bir hizmet noktası olarak sizlere en basit arıza da dahi ulaşabilecek kaliteli hizmet vermektedir. Beko tarafından üretilmiş olan tüm ürünler için gerekli teknik ve yedek parça bakımından nitelikli bir servis hizmeti sunan firmamız; acil durumlar için kullanılacak donanımlı bir teknik servis hizmetine sahiptir. Konusunda uzman teknik ekiple hareket eden teknik servisimiz arızanın küçük ya da büyük olmasını gözetmeden her türlü kaliteli hizmeti sizlerin ayağına getirmektedir. Sunmuş olduğumuz hizmet bir yıl süreyle kullandığımız ya da değiştirmiş olduğumuz yedek parçalar için garanti vermektedir.

7 gün 24 saat Beşevler Beko servisimize ulaşabilir gerekli tamir ve bakım için bizleri servis telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz. Çağrı merkezimizdeki arkadaşlarımız sizlere gerekli olan tüm bilgiyi sunmanın yanı sıra her konuda destek olacak şekilde hareket eder. Beko beyaz eşyalar, klima, kombi ve diğer elektrikli ev aletleri ile ilgili kullanım sorunlarından kaynaklanan teknik arızalar, şebeke suyunun kireçli olmasından ortaya çıkabilecek arızalar ve elektrik kesintileri ile mümkün olabilecek arızalar için her türlü uygulamada sizleri bilgilendirerek hareket eder. Teknik servis ekibimiz vermiş olduğu hizmet sonrasında bir yıl garanti sözünü sizlere sunarak hizmetini sonlandırır. Bizlere her türlü konu için danışabilir ve gerekli fiyat ve uygulama için bilgi alabilirsiniz. Gerektiğinde 7/24 hizmet verdiğimiz servisimizden yararlanabilirsiniz.

Beko beyaz eşya, kombi, klima ve diğer elektrikli ev aletleri ile ilgili güvenli bir servis hizmeti arıyorsanız Beşevler Beko servisini aramanız yeterlidir. Sizlere sunulan hizmet de sadece gerekli olan uygulamalar yapılır. Bunun dışında ekstra tamir ve bakım gibi farklı maliyetler çıkarılmaz. Bu nedenle güvenli bir hizmet sunma hedefiyle hareket eden firmamız sizlere en iyi ve en hızlı çözüm üreterek yaklaşmaktadır.