Beko beyaz eşya, kombi, klima ve diğer elektrikli ev aletleri ile ilgili her türlü teknik arıza, bakım, onarım ve kurulum hizmetleri için sizlere daha hızlı ve kaliteli hizmet ulaştırmak amacıyla Özlüce Beko servisimizi faaliyete açmış bulunmaktayız. Özlüce Beko servisi siz değerli Özlüce halkına en kaliteli ve en uygun fiyatlarla hizmet vermeye ve hizmet sonrasında bir yıl garanti sözünü de beraberinde vermeye hazırdır. Sunmuş olduğumuz teknik servis hizmetimiz sonrasında bir yıl garanti sözüyle sizlere firmamızın ciddiyetini ve kaliteli hizmetini göstermiş olmaktayız.

Evlerinizde ve işyerlerinizde kullanmış olduğunuz Beko marka beyaz eşya ve diğer elektrikli ev aletleri ile ilgili her türlü sorun bazı durumlarda suların kireçli olmasından, elektrik kesintilerinden ve kullanım süresinden dolayı ortaya çıkabilmektedir. Beyaz eşyalarda ve diğer elektrikli aletler de ortaya çıkabilecek en basit bir sorunun anında giderilmesi Beko ürünlerinin çok daha uzun süreli kullanımını da sağlayacaktır. Bu nedenle basit bir arıza diyerek ihmal etmemeniz ve Özlüce Beko servisini aramanız ürününüzü uzun süre kullanmaya yardımcı olacaktır.

Özlüce Beko servisi olarak sizlere Özlüce’de 7/24 servis hizmeti sunmaktayız. Evlerinizde ve yerinde tamir bakım ve kurulum hizmeti sunduğumuz her türlü teknik destek de konusunda uzman teknik servis ekibimizle hareket etmekteyiz. %100 müşteri memnuniyetini gözeten Özlüce Beko servisi; sizlere sunduğu her türlü tamir uygulamasındaki yedek parça değişimlerinde Beko orijinal yedek parçaları kullanarak hareket etmektedir. Tamir sırasında ya da beyaz eşyalarınız ve diğer elektrikli ev aletleri ile ilgili sorunlarda sizleri aydınlatarak hareket eden teknik servis ekibimiz; servis sonrası bir yıl garanti ile uygulamayı sonlandırmaktadır.

Özlüce Beko servisimize web sayfamız üzerinden ulaşabilir ya da servis telefonlarımızdan bizleri arayarak bilgi alabilir ve gerektiğinde teknik servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Uygun fiyata ve hızlı kaliteli servis anlayışıyla hizmet eden teknik servis ekibimiz her türlü bilgiyi vererek hareket etmektedir. Parça değişimleri için gerekli olan her türlü bilgi sizlere aktarılmaktadır ve bunun sonrasında onayınız alındıktan sonra parça değişimi yapılmaktadır. Bazı durumlarda geniş kapsamlı tamir gerekmesi nedeniyle Beko ürünlerinizin işyerimize getirilerek tamir edilmesi sağlanmaktadır.