Uzman, işinin ehli teknik servis ekibimiz ile birlikte hareket ettiğimiz teknik hizmette; siz değerli Nilüfer ilçesi sakinlerinin her türlü Beko beyaz eşya, kombi, klima ve diğer ev eşyaları ile ilgili her türlü teknik arıza onarımı öncesinde bilgilendirmek suretiyle sizlere yardımcı oluyoruz. Bilgilendirmeler dâhilinde yapmamız gereken her türlü tamir, bakım ve yedek parça değişimi sizlerin onayı ile uygulanmaktadır. Servis uygulamamız evinizde yapılmaktadır. Bu sayede yapmış olduğumuz işte göstermiş olduğunuz titizlik, özen ve kaliteyi görme imkânı bulabilirsiniz. Hızlı ve çözüm odaklı hareket eden teknik servis ekibimiz; sadece gerekli olan tamir uygulamasını yapar size ek bir şekilde hiçbir bakım ya da ekstra masraf oluşturulmaz.

Nilüfer Beko servisi evlerinizde hizmet sunarken çalışma prensibi ile hareket ederek sadece gerekli durumlarda parça değişimi ya da geniş kapsamlı bir tamir söz konusu olduğunda kullandığınız bir ürünün iş yerine götürülme ihtimali oluşabilir. Böyle durumlarda mutlaka bilgilendirerek hareket ediyoruz. Değerli Beko elektrikli ev eşyalarınız ile ilgili çözüm üretmeyi amaç edinerek hiçbir şekilde farklı yedek parça kullanmadan Beko orijinal yedek parçaları ile gerektiği durumlarda değişim yapıyoruz.

Beko beyaz eşyaların özellikle çamaşır makinesi bulaşık makinesi gibi ürünlerin de ortaya çıkan şebeke suyunun kireçlenmesi ile oluşan yıkama sorunu, su akıtma ve makinede ses sorunu gibi durumlarda mutlaka erken hareket etmek ve servisimizi aramak sizin menfaatiniz icabıdır. Çünkü geciktirilen her türlü tamir uygulaması makinenizin kaybına yol açacaktır. Daha fazla masraf olmaması ve iyi bir performans yakalamanız için elektrikli ev eşyalarında basit arıza da dahi mutlaka Nilüfer Beko servisini aramanız Beko ürününüzün daha uzun ömürlü olmasına yardımcı olacaktır.

Evlerde ve işyerlerinde kullanılan beyaz eşya, klima, kombi ve diğer elektrikli ev aletleri özellikle Beko markasının güvencesi altında olmasına rağmen bazı durumlarda elektrik kesintisi sulardaki kireç ve kullanım sonrası ortaya çıkabilen bir takım sorunlar nedeniyle arızalanabilmektedir. Oluşan arızalanma sonrası ihmal etmeden mutlaka servis hizmetini kullanmanız gereklidir. Orijinal Beko yedek parçaları kullanılmak suretiyle parça değişimi gerektiğinde mutlaka sizlere bu durum aktarılmaktadır. Nilüfer Beko servisimize dilerseniz web sayfamız üzerinden ulaşabilir ya da servis telefonlarımızdan bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz. Gerektiğinde 7/24 hizmetimizi kaliteli bir yıl garantili ve hızlı servis anlayışımızdan daha uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Nilüfer Beko servisi olarak ilçenizde her türlü arıza da yardımcı olmaktayız. Teknik servis bilgisine hâkim olan teknik servis ekibimizle en basit arızadan en büyük arızaya kadar uygun fiyatlara servis hizmetimiz bulunmaktadır. %100 müşteri memnuniyetini gösteren firmamız sizlerin Beko ürünleri ömür boyu kullanmanız için destek olmaktadır.